Hover Card (8.x-1.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી
