Hover Card (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Email
lt: El. paštas

en: Roles
lt: Rolės

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Personalization
lt: Suasmeninimas
