Hover Card (8.x-1.4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Settings
ps: امستنې

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Configuration
ps: سازول

en: Installed
ps: لګول شوي
