Hover Card (8.x-1.4) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Personalization
ug: شەخسىي ئۇچۇر تەڭشىگى
