HoverCSS (1.0.0) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Updated
bg: Обновено

en: Comment
bg: Коментар

en: Filter
bg: Филтър

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Duration
bg: Период
