HoverCSS (1.0.0) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
