HoverCSS (1.0.0) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Forward
sk: Preposlať

en: Comment
sk: Komentár

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Duration
sk: Trvanie

en: Installed
sk: Inštalované

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Float
sk: Reálne číslo

en: Usage
sk: Využitie

en: Local
sk: Lokálny

en: About
sk: Informácie o

en: Effect
sk: Efekt

en: Uses
sk: Používa

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Rotate
sk: Otočiť

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Add effect
sk: Pridať efekt
