HoverCSS (1.0.0) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Comment
sv: Kommentar

en: Filter
sv: Filtrera

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Selector
sv: Väljare

en: Fade
sv: Tona

en: Installed
sv: Installerad

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Float
sv: Flyttal

en: Usage
sv: Användning

en: Local
sv: Lokal

en: About
sv: Om

en: Effect
sv: Effekt

en: Uses
sv: Använder

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Rotate
sv: Rotera

en: Additional Information
sv: Ytterligare information

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Add effect
sv: Lägg till effekt

en: Save and go to list
sv: Spara och gå till listan
