HoverCSS (1.0.1) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Updated
et: Uuendatud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Filter
et: Filtreeri

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Duration
et: Kestus

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Local
et: Kohalik

en: About
et: Programmist

en: Effect
et: Efekt

en: Uses
et: Kasutab

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Rotate
et: Pööra

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Add effect
et: Lisa efekt
