HoverCSS (1.0.1) - en to ja translation catalogue (34 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Pages
ja: ページ

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Updated
ja: 更新

en: Comment
ja: コメント

en: Filter
ja: フィルター

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Duration
ja: 期間

en: Delay
ja: 遅延

en: Selector
ja: セレクター

en: Fade
ja: フェード

en: Installed
ja: インストール済み

en: Duplicate
ja: 複製

en: Float
ja: 浮動小数点数値

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: Effect
ja: 効果

en: Uses
ja: 機能

en: - Any -
ja: - すべて -

en: Rotate
ja: 回転

en: All pages except those listed
ja: 以下を除く全てのページ

en: Only the listed pages
ja: 以下のページのみ

en: Add effect
ja: エフェクトの追加

en: Save and go to list
ja: 保存してリストに移動
