HoverCSS (1.0.1) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Forward
pl: Do przodu

en: Comment
pl: Komentarz

en: Filter
pl: Filtr

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Selector
pl: Selektor

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Float
pl: Liczba zmiennoprzecinkowa

en: Usage
pl: Użycie

en: Shadow
pl: Cień

en: Local
pl: Lokalnie

en: About
pl: O stronie

en: Effect
pl: Efekt

en: Uses
pl: Używa

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Rotate
pl: Obróć

en: Additional Information
pl: Informacja dodatkowa

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Add effect
pl: Dodaj efekt
