HoverCSS (1.0.1) - en to pt translation catalogue (32 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Pages
pt: Páginas

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Filter
pt: Filtro

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Duration
pt: Duração

en: Fade
pt: Desaparecer gradualmente

en: Installed
pt: Instalado

en: Duplicate
pt: Duplicar

en: Float
pt: Vírgula flutuante

en: Usage
pt: Utilização

en: About
pt: Sobre

en: Effect
pt: Efeito

en: Uses
pt: Usos

en: - Any -
pt: - Qualquer -

en: Rotate
pt: Rodar

en: Additional Information
pt: Informações Adicionais

en: All pages except those listed
pt: Em todas as páginas excepto nas páginas listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas

en: Add effect
pt: adicionar efeito

en: Save and go to list
pt: Guarde e vá para a lista
