HoverCSS (1.0.1) - en to ru translation catalogue (39 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Pages
ru: Страницы

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Updated
ru: Обновлено

en: Forward
ru: Вперед

en: Comment
ru: Комментарий

en: Filter
ru: Фильтр

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Selector
ru: Селектор

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Installed
ru: Установлено

en: Duplicate
ru: Дубликат

en: Selectors
ru: Селекторы

en: Float
ru: Число с плавающей точкой

en: Usage
ru: Использование

en: Shadow
ru: Тени

en: Local
ru: Локально

en: About
ru: Информация

en: Effect
ru: Эффект

en: Minimized
ru: Минимизированный

en: Uses
ru: Использование

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Rotate
ru: Вращение

en: Backward
ru: Назад

en: All pages except those listed
ru: Все страницы, кроме перечисленных

en: Only the listed pages
ru: Только на перечисленных страницах

en: Add effect
ru: Добавить эффект

en: Save and go to list
ru: Сохранить и перейти к списку
