HoverCSS (1.0.1) - en to tr translation catalogue (35 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Forward
tr: İleri

en: Comment
tr: Yorum

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Duration
tr: Süre

en: Delay
tr: Gecikme

en: Selector
tr: Seçici

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Installed
tr: Kurulu

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Float
tr: Kesirli

en: Usage
tr: Kullanım

en: Local
tr: Yerel

en: About
tr: Hakkında

en: Effect
tr: Etki

en: Uses
tr: Kullanım

en: - Any -
tr: - Herhangi -

en: Rotate
tr: Döndür

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar

en: Add effect
tr: Efekt ekle
