HoverCSS (1.0.1) - en to uk translation catalogue (48 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Pages
uk: Сторінки

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Updated
uk: Оновлено

en: Forward
uk: Переслати

en: Comment
uk: Коментар

en: Filter
uk: Фільтр

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Duration
uk: Тривалість

en: Delay
uk: Затримка

en: Selector
uk: Вибір

en: Fade
uk: Згасання

en: Installed
uk: Встановлено

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: Float
uk: Плаваюча кома

en: Usage
uk: Використання

en: Shadow
uk: Тінь

en: Local
uk: Локаль

en: About
uk: Про модуль

en: Effect
uk: Ефект

en: Minimized
uk: Мінімізація

en: Push
uk: Штовхання

en: Pop
uk: Спускання

en: Uses
uk: Використання

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Rotate
uk: Поворот

en: Backward
uk: Назад

en: Additional Information
uk: Додаткові відомості

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Add effect
uk: Додати ефект

en: Grow
uk: Збільшити

en: Keyboard
uk: Клавіатура

en: Pulse
uk: Імпульс

en: Trim
uk: Обрізати

en: Shrink
uk: Зменшити

en: URL Visibility
uk: Видимість URL

en: Save and go to list
uk: Зберегти і перейти до списку
