HoverCSS (1.0.2) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Updated
be: Абноўлена

en: Comment
be: Каментар

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Duration
be: Працягласць

en: Installed
be: Усталявана

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Float
be: Лічба з плаваючай коскай

en: About
be: Аб

en: Effect
be: Вынік

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Rotate
be: Павярнуць

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі

en: Add effect
be: Дадаць эфект
