HoverCSS (1.0.2) - en to hu translation catalogue (47 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Forward
hu: Továbbítás

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Filter
hu: Szűrő

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Duration
hu: Időtartam

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Fade
hu: Áttünés

en: Installed
hu: Telepített

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Selectors
hu: Kiválasztók

en: Float
hu: Lebegőpontos

en: Usage
hu: Használat

en: Shadow
hu: Árnyék

en: Local
hu: Helyi

en: About
hu: Leírás

en: Effect
hu: Hatás

en: Minimized
hu: Tömörített

en: Push
hu: Eltolás

en: Uses
hu: Használat

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Rotate
hu: Elforgatás

en: Additional Information
hu: Kiegészítő információ

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Add effect
hu: Hatás hozzáadása

en: Grow
hu: Növelés

en: Keyboard
hu: Billentyűzet

en: Pulse
hu: Pulzálás

en: Round Corners
hu: Lekerekített sarkok

en: Shrink
hu: Zsugorítás

en: URL Visibility
hu: Webcím láthatóság

en: Save and go to list
hu: Mentés és visszatérés a listához
