HoverCSS (1.0.2) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Float
ku: ژمارەی کەرت

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Rotate
ku: سووڕاندن

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان

en: Add effect
ku: زیادکردنی کاریگەری
