HoverCSS (1.0.2) - en to pt translation catalogue (34 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Pages
pt: Páginas

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Comment
pt: Comentário

en: Filter
pt: Filtrar

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Duration
pt: Duração

en: Delay
pt: Atraso

en: Selector
pt: Seletor

en: Fade
pt: Desvanecer

en: Installed
pt: Instalado

en: Duplicate
pt: Duplicar

en: Float
pt: Ponto flutuante

en: Usage
pt: Uso

en: Shadow
pt: Sombra

en: About
pt: Sobre

en: Effect
pt: Efeito

en: Uses
pt: Usos

en: - Any -
pt: - Qualquer -

en: Rotate
pt: Rotacionar

en: All pages except those listed
pt: Todas as páginas, exceto as listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas

en: Add effect
pt: Adicionar efeito

en: Save and go to list
pt: Salvar e ir para lista
