HoverCSS (1.0.2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: About
se: Birra
