HoverCSS (1.0.3) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Updated
da: Opdateret

en: Forward
da: Videresend

en: Comment
da: Kommentar

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Duration
da: Varighed

en: Selector
da: Vælger

en: Installed
da: Installeret

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Float
da: Kommatal

en: Usage
da: Brug

en: Local
da: Lokal

en: About
da: Om

en: Effect
da: Effekt

en: Uses
da: Bruger

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Rotate
da: Rotér

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider

en: Add effect
da: Tilføj effekt
