HoverCSS (1.0.3) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Duration
lt: Laikas

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Float
lt: Kintantis

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Effect
lt: Efektas

en: Uses
lt: Naudoja

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Rotate
lt: Pasukti

en: Additional Information
lt: Papildoma informacija

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Add effect
lt: Pridėti efektą
