HoverCSS (1.0.3) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Forward
lv: Pārsūtīt

en: Comment
lv: Komentārs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Duration
lv: Ilgums

en: Selector
lv: Selektors

en: Installed
lv: Instalēts

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Effect
lv: Effekts

en: Uses
lv: Lieto

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Rotate
lv: Pagriezt

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Add effect
lv: Pievienot efektu

en: Save and go to list
lv: Saglabāt un atgriezties pie saraksta
