HoverCSS (1.0.3) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Comment
sl: Komentar

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Float
sl: Plavajoče število

en: About
sl: O modulu

en: Effect
sl: Učinek

en: Uses
sl: Uporablja

en: - Any -
sl: - Vse -
