HoverCSS (1.0.3) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Float
ug: لەيلىمە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
