HoverCSS (1.0.4) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Updated
fa: به‌روز

en: Forward
fa: باز ارسال

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Filter
fa: فیلتر

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Duration
fa: مدت

en: Fade
fa: محو شدن

en: Installed
fa: نصب شده

en: Duplicate
fa: تکرار

en: Float
fa: شناور

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره

en: Effect
fa: اثر

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: - Any -
fa: - هر -

en: Rotate
fa: چرخاندن

en: All pages except those listed
fa: همه صفحه‌ها به جز صفحه‌های لیست شده.

en: Only the listed pages
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده.

en: Add effect
fa: افزودن اثر
