HoverCSS (1.0.4) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Pages
ro: Pagini

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Updated
ro: Actualizat

en: Comment
ro: Comentariu

en: Filter
ro: Filtru

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Duration
ro: Durată

en: Installed
ro: Instalat

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Float
ro: Virgulă mobilă

en: Usage
ro: Utilizare

en: Shadow
ro: Umbră

en: About
ro: Despre

en: Effect
ro: Efect

en: Uses
ro: Folosește

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Rotate
ro: Rotire

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate

en: Add effect
ro: Adăugare efect
