HoverCSS (1.0.4) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Comment
af: Kommentaar

en: Filter
af: Filtreer

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
