HoverCSS (1.0.4) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Pages
ar: الصفحات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Updated
ar: التحديث

en: Comment
ar: التعليق

en: Filter
ar: انتقاء

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Installed
ar: مثبت

en: Float
ar: عدد حقيقي

en: About
ar: حول

en: Effect
ar: التأثير

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: - Any -
ar: - اختر -

en: Rotate
ar: التدوير

en: Additional Information
ar: معلومات إضافية

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة

en: Add effect
ar: إضافة تأثير
