HoverCSS (1.0.4) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Comment
ca: Comentari

en: Filter
ca: Filtra

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Duration
ca: Durada

en: Delay
ca: Retard

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Float
ca: Coma flotant

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Effect
ca: Efecte

en: Uses
ca: Usos

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Rotate
ca: Girar

en: Additional Information
ca: Informació addicional

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Add effect
ca: Afegeix l'efecte

en: Save and go to list
ca: Desa i ves al llistat
