HoverCSS (1.0.4) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Comment
fi: Kommentti

en: Filter
fi: Suodatus

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Duration
fi: Kesto

en: Selector
fi: Valitsin

en: Fade
fi: Himmennä

en: Installed
fi: Asennettu

en: Duplicate
fi: Monista

en: Float
fi: Liukuluku

en: Usage
fi: Käyttö

en: Local
fi: Paikallinen

en: About
fi: Tietoja

en: Effect
fi: Efekti

en: Uses
fi: Käyttää

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Rotate
fi: Kieritä

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: Add effect
fi: Lisää efekti
