HoverCSS (1.0.1) - en to id translation catalogue (27 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: List
id: Daftar

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Comment
id: Komentar

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Duration
id: Durasi

en: Selector
id: Pemilih

en: Fade
id: Redup

en: Installed
id: Terinstal

en: Duplicate
id: Duplikat

en: Float
id: Pecahan

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang

en: Effect
id: Efek

en: Uses
id: Penggunaan

en: - Any -
id: - Apa saja -

en: Rotate
id: Rotasikan

en: All pages except those listed
id: Semua halaman kecuali yang tercantum

en: Only the listed pages
id: Hanya halaman yang terdaftar

en: Add effect
id: Tambahkan efek
