HoverCSS (1.0.4) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Comment
jv: Komèntar

en: Filter
jv: Saring

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Fade
jv: Bureng

en: Installed
jv: Dipasang

en: Float
jv: Pecahan

en: About
jv: Ngenani

en: Effect
jv: Efék

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: Rotate
jv: Diputer

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki

en: Add effect
jv: TAmbah efek
