HoverCSS (1.0.1) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Comment
nl: Reactie

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Delay
nl: Vertraging

en: Fade
nl: Vervaag

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Float
nl: Zwevendekommagetal

en: Usage
nl: Gebruik

en: Shadow
nl: Schaduw

en: Local
nl: Lokaal

en: About
nl: Over

en: Effect
nl: Bewerking

en: Uses
nl: Gebruikt

en: - Any -
nl: - Elk -

en: Rotate
nl: Roteren

en: Additional Information
nl: Aanvullende informatie

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Add effect
nl: Effect toevoegen

en: Pulse
nl: Pulseren

en: Save and go to list
nl: Opslaan en naar de lijst gaan
