HoverCSS (1.0.4) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Comment
ps: تبصره

en: Filter
ps: چاڼ

en: Installed
ps: لګول شوي

en: About
ps: په اړه

en: - Any -
ps: -هر-
