Human Presence Form Protection (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Status
es: Estado

en: Form ID
es: ID del formulario

en: Regular expression
es: Expresión regular

en: API key
es: Clave del API

en: Plugin
es: Extensión
