Human Presence Form Protection (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Form ID
ru: ID формы

en: Regular expression
ru: Регулярное выражение

en: API key
ru: API-ключ

en: Plugin
ru: Плагин
