Human Presence Form Protection (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Settings
hu: Beállítások

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: ID
hu: Azonosító

en: Regular expression
hu: Reguláris kifejezés

en: API key
hu: API kulcs

en: Spam control
hu: Reklámszemét felügyelet

en: Plugin
hu: Beépülő

en: API credentials
hu: API kulcsok

en: Protected form
hu: Védett űrlap
