Human Presence Form Protection (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Regular expression
kn: ಹುಡುಕು

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್
