Human Presence Form Protection (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Settings
cs: Nastavení

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Regular expression
cs: Regulární výraz

en: API credentials
cs: Základní údaje API
