Human Presence Form Protection (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Settings
ja: 設定

en: Form ID
ja: フォームID

en: Regular expression
ja: 正規表現

en: Spam control
ja: スパムコントロール

en: Plugin
ja: プラグイン

en: API credentials
ja: API認証情報
