Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: The file could not be uploaded.
bo: ཡིག་ཆ་དེ་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་མི་ཐུབ།
