Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: About
el: Περί

en: The file could not be uploaded.
el: Η αποστολή του αρχείου δεν ήταν δυνατή.
