Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Import
et: Impordi

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: About
et: Programmist

en: The file could not be uploaded.
et: Faili ei õnnestunud üles laadida.
