Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Import
eu: Inportatu

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: About
eu: (r)i buruz

en: The file could not be uploaded.
eu: Ezin izan da igo fitxategia.
