Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: CSV File
hu: CSV fájl

en: About
hu: Leírás

en: The file could not be uploaded.
hu: A fájl nem tölthető fel.
