Hierarchical Taxonomy Import (2.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Import
oc: Importar

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: About
oc: A prepaus

en: The file could not be uploaded.
oc: Es pas estat possible de cargar lo fichièr.
