HTML Tag Usage (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
eu: Atributua

en: Development
eu: Garapena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Tag
eu: Etiketa

en: Field
eu: Eremua

en: Count
eu: Zenbatu

en: Entity
eu: Entitatea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Text format
eu: Testuaren formatua

en: Field types
eu: Eremu motak
