HTML Tag Usage (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
gl: Atributo

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Language
gl: Idioma

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Field
gl: Campo

en: Count
gl: Contar

en: About
gl: Información

en: Text format
gl: Formato do texto
