HTML Tag Usage (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Language
ku: زمان

en: Tag
ku: تاگ

en: Field
ku: خانە

en: Count
ku: ژمارە

en: About
ku: دەربارە

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق
